[ Yeni mesajlar · İştirakçılar · Forumun qaydaları · Axtarış · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
TƏCRÜBƏ VƏ İNFORMASİYA MÜBADİLƏSİ- Forum » Test category » Mövzuların adı » Erkoyun ushaq
Erkoyun ushaq
MedineДата: Çərşənbə axşamı, 31.12.2013, 21:58 | Mesaj # 1
Рядовой
Qrup: Пользователи
Məktub: 3
Reputasiya: 0
Status: Offline
ilk once her kesi salamlayiram. Isterdim bir problemimi sizle bolushum. Menim 1yaw 3 ayliq qizim var. Qizimi boyutmekde anam mene komeklik edir. Ama evde her kes onu erkoyun edir. Anam bizi cox ciddi boyutsede qizima bir soz demeye bele qoymur. Mense qizimi muasir terbiye metodlar ile boyutmek isteyirem. Sizce anamla nece qerar gelim? Qizimin erkoyun boyumesini istemirem.

renaДата: Çərşənbə axşamı, 07.01.2014, 22:32 | Mesaj # 2
Рядовой
Qrup: Пользователи
Məktub: 1
Reputasiya: 0
Status: Offline
aleykum salam. Allah köməyiniz olsun.Məncə sizin qızınız hələ çox balacadır.Mənim iki uşağım var.Hər ikisinidə mən köməksiz böyütmüşəm.Amma indi sizin kimi mən də nənə təsirini görürəm.Amma anananızı günahlandırmaq, məncə, düzgün deyil.çünki nənə və başqa yaxınlarınız sizin uşağınızın nazı ilə oynayırlar, əzizləyirlər.axı 1 yaş 3 aylıq uşaq ancaq əzizlənib-sevilməlidir.Siz təsəvvür edin indi- sizin yaxınlarınız bir şey olan kimi sizin balaca balanızı acılayırlar, üstünə qışqırırlar.Belə yaxşı olardı?Narahat olmayın, məncə inşallah hələ biraz böyüsün uşağınız onda tərbiyəsi ilə məşqul olarsınız.Ananızın isə və başqa yaxınlarınızın hörmətini saxlayın.

TƏCRÜBƏ VƏ İNFORMASİYA MÜBADİLƏSİ- Forum » Test category » Mövzuların adı » Erkoyun ushaq
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: